Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Normaal zijn van ons afzwemmende vogels niet zo fraai. Maar in deze foto juist prima. Ik hou hem in gedachten voor mijn drie nominaties.

Het is wel team work: jongens, we moeten samen zo snel mogelijk bij die fotograaf vandaan. 😄
Truus

Het wegzwemmen en de grauwe kleuren (meerkoeten zijn veel zwarter, toch?) werken voor mij niet echt.
GJ

Jammer dat ze van je af zwemmen; bovendien is de foto erg 'flets', ik bedoel te grijs i.p.v. zwart.

Groet, Erna

Mooi hoe ze allemaal dezelfde richting uit zwemmen, dat geeft zeker een teamgevoel.

Groeten,

Ruben

Mooie vergelijking met het wk, en dan is de rouwstemming van de voetballiefhebber mooi te zien in deze foto. Voor de maandopdracht een prima inzending, maar ik mis wat kleur en spanning, iets meer Messi dus.

JHa ha, een leuk verhaal erbij. Het wekt wel die sfeer op. Het voldoet ook nog eens aan de MO omdat je ze buiten het broedseizoen vaak in groepen ziet. Leuke inzending.

groet,
Cor

Ook hier een groep met kennelijk een motivatie tot het zelfde gedrag. Bingo! Foto voor de MO! Helaas geen boeiende foto evenmin zoals oranje dat als team was.
groet Ben

Eigenwijze foto, leuke omschrijving, maar een beetje flets en hij pakt mij niet echt.

Groeten, Vincent

Duidelijk een eenstemmige en herkenbare groep, wegzwemmend.Leuk patroon, allemaal vrij in beeld.

Groet, Ane

Zwart-wit doet het hier goed.
Los vaste groepjes.
Die rechtsboven is denk ik geen meerkoet, maar dat mag de pret niet drukken.
Vind ik als verrassingselement zelfs wel leuk.
Wat ook leuk is dat de allemaal dezelfde richting opzwemmen met allemaal een zelfde boeggolf tot gevolg. Herhaling doet het goed.
Wat dan weer jammer is dat die zwemrichting van je af is. Geeft toch het gevoel van onrust.
Wegwezen hier.

Erik

Alle meerkoeten met de kop in de wind.
Van achteren gefotografeerd is nooit het mooiste, maar zo is het groepsgevoel te zien.
Wat beweegt de groep werkelijk om zo bij elkaar te blijven.

Groet,
Herman

spijtig dat ze allemaal van je wegzwemmen....hooglichten ook aan de hoge kant

Groeten
Freddy

Echt wel veel samenhang in deze foto, met zijn allen de aftocht blazen! En hoe erg is dat? Tegen een witte achtergrond komt dit mooier uit dan tegen donker, vind ik. Er zou wat meer contrast kunnen worden gegeven, zodat het geheel wat grafischer wordt - maar zoals het nu is, zie je de treurigheid er min of meer afdruipen. De helden, het zijn de verliezers geworden en de weg terug naar huis is zwaar.
grtz, josephine

:
 
Page 1 of 1