Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Twee soorten mussen zo bij elkaar, fraai hoor. De houding van de ringmus vind ik erg mooi. Deze houd ik alvast in gedachten voor de nominaties.

Leuk de twee soorten mus bij elkaar, pindakaaspot is wat minder, maar wel een lokmiddel.

groet wil

Fraaie compositie van deze mussen het potje had wat mij betreft nog iets prominenter in beeld gekund maar erg leuke foto van een voor mij zeldzame mus.

Groet Wouter

Zo'n potje pindakaas staat natuurlijk garant voor vogels, maar zelf zou ik ze liever op een takje zien. Wel mooi hoe je de actie hebt vastgelegd.
Groeten Geert

interactie tussen beide vogels is mooi. Pindakaas pot in beeld vind ik iets minder en de schaduwen hadden naar mijn smaak meer opgelicht kunnen worden.

Twee soorten, 2 hoofdrolspelers die beide binnen het lijstje vallen. De interactie maakt het beeld dan weer bijzonder, opvallend.
Sieb

Mooie pose van de beide ringmussen, wel vind ik het zelf storend dat het voer duidelijk te zien is in de foto.

Groeten,

Ruben

Mooie actieplaat, deze schaar ik onder de kanshebbers!

Groet,

Ruud Scherpenisse

Mooie opname een tak ware toch mooier geweest…maar je hebt niet altijd te kiezen…

Groeten
Freddy

Mooie actie foto. Wie is hier de baas? Ook leuk dat er een foto van de ringmus bij zit.
Truus

Mooi moment hier, leuk als inzending in deze MO. Nu moet ik zeggen dat bij ons in het tuintje maar 1 keer een paar ringmussen zaten, en dat ik ze verder in Nederland ook maar sporadisch zie, maar misschien had ik dan ook maar niet zo stom moeten zijn om in Scheveningen te gaan wonen - eenmaal daar, dan kom je daar toch niet meer weg, dat weet iedereen. Smile
Leuke soort dus, mooie actie, iets onscherpte op de kop van de rechter maar ik mis in de setting toch iets van spanning. Een achtergrondje van struik en blad zou misschien beter zijn?
grtz, josephine

Leuke interactie. Mooi moment heb je te pakken. Hier thuis zie ik nooit een ringmus. Verder ook niet veel.

Mooie actiefoto, met zelfs twee van de zes toegestane vogelsoorten op de foto!
Minpuntje vind ik wel dat de pindakaaspot zo prominent in beeld is.

Groet, Erna

Een leuke interactie maar helaas wat bewegingsonscherpte in de man ringmus. Wel slim gedaan om een pindakaaspot rechtop te plaatsen en dan kijken wat er gebeurd. Leuke inzending.

groet,
Cor

Geinige foto, en eigenwijs die pindakaaspot ingestuurd, terwijl je vast wel ziet aankomen dat mensen daar wat van gaan zeggen. Ja, een mooie steen of tak was leuker geweest, maar dan had je misschien niet twee ringmussen in één beeld kunnen vangen. Leuke inzending.

Groeten, Vincent

Als je ze voert word er gevochten.
Leuk op de foto gezet.

Groet Jan

Leuke poses van de mussen. Maar dat pindakaaspotje vind ik toch weer niet alles. Ik ga hier nog even over nadenken.

Leuk moment te pakken en meer dan een statisch portret.

Leuk tafereel met een leuke beschrijving Smile
Met de pot op z'n onderkant gezet, kan je wachten op conflicten op de rand.
!/800 was net genoeg voor de ringmus zo te zien: het koppie mist wat scherpte.
Wel mooi bedacht!

Groet,
Bert

Ja, mussen zijn niet voor de poes (soms helaas wel) en dat laat je hier mooi zien.
De beweging in de ringmus vind ik net iets teveel van het goede en neigt naar onscherpte.
GJ

In mijn tuin zitten noch huismussen noch ringmussen.
Dus die twee samen in één foto is voor mij bijzonder.
Pindakaas. Wie is er niet groot mee geworden?

Erik

Grappige tuinfoto, mooie getimed. Leuk ook dat er 2 soorten opstaan die meedoen binnen de MO! Donkere omstandigheden zijn wel wat terug te zien in de foto en de kleuren zijn een tikkie aan de rode kant.

Groeten, Thijs

Grappige foto van de ringmus. Mooie pose van de beide mussen.

Groet,
Herman

:
 
Page 1 of 1