Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Fons Hoiting on Mon 20 Mar 2023, 12:21
Wat een beauty Kevin! 1 van de mooiere ijsvogelfoto,s op Birdpix( en dat zijn er veel) Groet,Fons
GeertN on Mon 20 Mar 2023, 12:22
Inderdaad een droombeeld, wat een heerlijk sfeertje heb je vastgelegd! Groeten Geert
Frank Kremer on Mon 20 Mar 2023, 14:14
Wat een schitterend sfeertje! Heel mooi met het licht in de achtergrond. Groeten Frank
Wil Doorn-Meijne on Mon 20 Mar 2023, 14:15
Om bij weg te dromen, super en wat een sfeer! groet Wil
wouterroepel on Mon 20 Mar 2023, 15:03
Deze foto was ook zeker een kanshebber geweest in de vorige maandopdracht. Groet Wouter
Krijn Dijkema on Mon 20 Mar 2023, 15:15
Ja een mooi verdroomd landschap met dat tere lentegroen en dan dat ijsvogeltje. Heel misschien had ik rechts nog een stukje van het donkere vlak gehaald maar dat is smaak natuurlijk.. groet Krijn
anevanrees on Mon 20 Mar 2023, 15:30
heerlijk sfeertje, Groet, Ane
corvanspijk on Mon 20 Mar 2023, 15:34
Super, wat een heerlijk sfeerbeeld. De ijsvogel goed scherp ondanks de verkleining. groet, Cor
Marie-José Boon on Mon 20 Mar 2023, 17:05
Machtig mooie opname.
david ruijs on Mon 20 Mar 2023, 17:49
Prachtig! Vriendelijke groeten David
jacolienl on Mon 20 Mar 2023, 19:13
Prachtig. Net een schilderij. Groeten jacolien
Vincent Vuik  on Mon 20 Mar 2023, 20:27
Mooie plaat! De blauwe ijsvogel springt er prachtig uit in dit bruine decor. De bruine strook rechts vind ik een tikkeltje te nadrukkelijk aanwezig. Ik zou er zelf daarom rechts nog iets afsnijden, en misschien instaan dan ook een beetje om het daarna nog in balans te houden. Maar uitsnede blijft zo’n dingetje waar je eindeloos mee kan variëren, zonder dat het een beter is dan het ander. Gewoon een erg fijne sfeerplaat zo! Groeten, Vincent
Alwin K. on Mon 20 Mar 2023, 21:03
Erg fraai erop gezet in een heel mooi decor. Prachtig zoals de IJsvogel in het spotlicht zit in die mooie illustere doorkijk. Naar mijn smaak is de keuze om de bredere donkere strook van de dikke boomstam in beeld te houden wel een goede. Hierdoor krijg je naar mijn idee meer de diepte in het beeld mee. Zo komt het bij mij over tenminste. Groet, Alwin K.
kevinhollmann on Mon 20 Mar 2023, 22:00
Dank voor alle commentaren en positieve reacties! Ik ben benieuwd of ie database waardig genoeg is vanwege de vele ijsvogels op bp. @Wouter helaas is deze foto van afgelopen weekend dus dat had nooit gekund en in de MO past ie niet. @Krijn@Vincent Dit zou evt makkelijk kunnen omdat dit de hele foto is, echter moet ik dan een concessie doen, naar mijn idee komt de ijsvogel dan veel te laag in beeld als ik wat van de onderzijde haal en omdat ik ook geen concessie wil doen om iets van de bovenzijde af te halen omdat ik dat deel erbij veel meer toegevoegde waarde geeft aan het totaalbeeld. De ijsvogel heeft de ruimte nodig zoals deze nu is weergegeven(vind ik). De enige oplossing is dat het hele beeld opschuift naar links in mijn optiek dan. Maar goed ik heb hem uit de hand geschoten dus die zijn er ook. Alleen zat er ook wel wat beweging in de dame en dit was nou net dat moment waar ze zich vrij bevond van alle aanwezige takken. Ik ben erg blij met dit resultaat en die paar mm boom extra boeien mij dan niet zo.
LeerdammerKees on Mon 20 Mar 2023, 22:55
Prachtige foto, Kevin. Zo zie ik ijsvogels liever dan vol in beeld. Wel eens met Krijn en Vincent en je kunt de foto toch wat minder breed en de hoogte gelijk houden? Groet Kees
Tom on Tue 21 Mar 2023, 13:06
Erg fraaie foto, prachtig licht.
kevinhollmann on Wed 22 Mar 2023, 6:50
@Kees dat zou evt nog kunnen maar ik zal kijken of ik toch nog een foto heb welke wat meer naar links is geplaatst zodat de stronk iets minder aanwezig is.
sieb  on Wed 22 Mar 2023, 14:38
Prachtig beeld, waarbij mijn blik via de ijsvogel de diepte wordt ingezogen. Groet, sieb