Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Deze foto zou met een laag standpunt veel mooier zijn. Dit is ook gaaf, maar voor de winnende foto is het standpunt toch wel belangrijk.

Leuk met het visje maar qua compositie vind ik het niet bijzonder genoeg.

Weer futen die bezig zijn. Misschien voor de hand liggend maar dat krijg je nou eenmaal met zo'n opdracht, en futen zijn overal wel. En eigenlijk gewoon prachtige vogels.
Deze foto vind ik lekker spontaan. een leuk moment gekozen, uitsnede iets moeilijk omdat de futen net wat meer ruimte beneden mogen hebben. En het is jammer van het beetje uitgebeten wit want ik vind de verder lichte uitvoering heel fijn.
grtz, josephine

Het tafereel voldoet zeker. Maar ik vind de foto wat vlak. En jammer dat juist de Fuut met de vis nét niet helemaal scherp is.
Toch een goede inzending.

Groet, Erna

Nog meer futen, en een leuke en onderscheidende foto t.o.v. de vorige twee. Het standpunt kijkt niet helemaal lekker en ik had liever iets meer kleur gezien, maar het is wel helemaal volgens opdracht, en daarmee een goede inzending.

Een mooi passend tafereeltje, maar vanuit een erg hoog standpunt vastgelegd. Dat maakt het met watervogels zelden aantrekkelijk om te bekijken. Ook oogt het alsof de schaduwen wat te veel zijn opgelicht.

Groeten, Vincent

Voldoet aan de opdracht . Leuk met een visje voor de liefde.Ik vind de kleuren wel wat te verbeteren, misschien nog wat aan de schuifjes draaien.Lokale witten vind ik wat uitgebeten,

Groet, Ane

Mooi om dit te kunnen vastleggen, hoe de vangst aangeboden wordt. Misschien was het mooier geweest met een lager standpunt .

Groeten jacolien

Mooie actie. Helaas zijn de kleuren een beetje flets.
Truus

Een prima gedragsplaat, ook weer futen maar dat mag de pret niet drukken. De kleuren mogen van mij iets meer verzadigd zijn. Wellicht was het een sombere dag en dan ogen de kleuren fletser.
Prima inzending.

groet,
Cor

Leuke foto, die past goed binnen de opdracht. Ik mis wat scherpte op de beide vogels.

Groeten,

Ruben

Mooi moment, maar het licht is een beetje (te) hard en de foto wat aan de lichte kant.
Misschien moet ik niet vergelijken met de andere futenfoto's, maar daar vind ik het standpunt wel veel mooier dan hier schuin van bovenaf.
GJ

Mooi moment, echte watervogels opname. Ik vind het een beetje moeilijk om deze opname te beoordelen, wat betreft de maandopdracht. Misschien vormen ze wel een koppel of proberen ze een band aan te gaan, maar ik zie overtuigender opnames bij deze maandopdracht.

Nog en fuut met prooi overdragt, goed gezien en prima voor de MO. Technisch kan het beter, de foto spreekt mij niet zoveel aan helaas.

Groetjes Alex

Een mooie overdracht door één van de futen van een vis.
Een goede foto voor de maandopdracht.
Nu nog een keuze maken uit vier opnamen van futen. Niet gemakkelijk.
De foto voldoet aan de voorwaarden van de opdracht.
Succes en groet,
Herman

:
 
Page 1 of 1