Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Nou met deze poging mag je dik tevreden zijn lijkt me, prachtig scherp in de vlucht gevangen tegen een mooie achtergrond en witten en zwarten prima onder controle weten te houden.

Gr. Loes

Prachtige foto, wel aan de maandopdracht gedacht? Of heb je nóg wat mooiers?
GJ

@ Gert-Jan: was helaas van maart.
groet Ben

Mooi hoor, kleuren, scherpte etc, zeer knap gedaan
gr, eric

Ha, een extremeense ekster! Zo veel zie je er daar niet, of het moet in de omgeving van de kerncentrale zijn. Daar zie je dan ook nog al eens de kuifkoekoeken, die de ekster uitgezocht hebben om voor hun kinderen te zorgen. Erg mooie foto, Ben! Goed doortekend in zowel wit als zwart, mooie houding en prima van scherpte.
grtz, josephine

Nou het gemis is wel ongedaan gemaakt hoor!
Prachtig beeld zo van voren met de vleugels helemaal gespreid.

Groet,
Bert

Een soort waarvoor je niet naar Spanje gaat maar als je toch de kans krijgt.......de poging is uitstekend gelukt en het 'softe' licht is heel fraai.

Groet Kees

Een uitsnede met een bijna beeldvullende vogel, meestal te veel van het goede maar bij deze foto juist niet, heel mooi. groet John.

Heel mooi.

:
 
Page 1 of 1