Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Dat heb je lang volgehouden, 14 uur in een schuil tentje. Uiteindelijk een mooie foto aan overgehouden.

Groet Wouter

Prachtig! Mooi ook dat je deze in het eerste zonlicht hebt gezien, een uur later en de foto had al niet zo mooi meer geweest. Het probleem met psychische consequenties is dat je die niet altijd herkent bij jezelf... Wink

Smile
Die psychische consequenties komen misschien later nog ..... maar voorlopig heb je er een fijne foto aan overgehouden. Zo'n zit zou voor mij echt helemaal niets zijn trouwens.
grtz, josephine

Zou dat niet kunnen, maar heb dan ook niet van die mooie foto's van deze soort. Mooi de positie van die tweede trap. Fraai geheel.
Groet,
Sieb

Je hebt er wel een prachtige opname aan over gehouden en waarschijnlijk meer dan deze.

Erg mooi licht op deze fraai poserende trap!

Groet,
Bert

Mooi beeld met de tweede trap en de berg in de achtergrond.

Ik denk dat ik psychisch die deur van dat hutje, na 14 uur, met een grote trap afgesloten had Smile Maar dat het tot resultaat leidt, das zeker. Fraaie foto.

Groet Kees

Prachtig moment met fraai licht. Mooi hoor deze opname.

:
 
Page 1 of 1