Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Helemaal volgens opdracht, met de zwaluwen goed herkenbaar in beeld. Leuk dat die schaduwen ook nog wat lijnen en vlakken toevoegen!
Groeten Geert

Genoeg lijnen en vlakken en ook nog vogels. Aan opdracht voldaan.
Truus

Leuke inzending. Ook al is het een druk gebeuren, voor mij oogt het iets rustiger dan de eksterfoto ( waarvan ik denk dat die hoge ogen zal gooien). En ik heb mezelf voorgenomen met name te kijken of de foto's ondanks allerlei lijnen en blokken nog rustig genoeg oogt.

De vogels hebben een mooi object gevonden om op te zitten. Door de schaduwen krijg je nog meer lijnen!

groet Wil

Strepen en vlakken zat, maar ik mis een regelmatig patroon. De zwaluwen maken het nog wat extra rommelig.

Groeten, Vincent

Leuke foto zo met verschillende soorten vlakken en wat speelse beweging bij de zwaluwen, leuk gedaan en goed passend binnen de MO!

Groeten,

Ruben

Niet echt een aantrekkelijk 'bouwsel' maar wel strak van opbouw. De schaduwwerking zorgt nog voor wat extra vlakken. Een mooie plek voor de zwaluwen en als onderwerp van deze MO. Een goede inzending wat mij betreft.

groet,
Cor

Mooi roestig beeld. Boeiende opname om naar te kijken. En ook nog eens geschikt voor de opdracht.

Heerlijk, wat een fraai staketsel. Zo'n constructie, waarop ook nog schaduwen te zien zijn. Even kijken wat het is: o ja, het metalen vlonder erboven! Deze foto had van mij best meer contrast mogen hebben, iets warmer gemaakt ook, zodat de invloed van de zon goed doorwerkt. Uiteraard zijn die zwaluwen niet veel meer dan figuranten. Maar zwaluwen bestaan niet echt uit lijnen en vlakken, in elk geval niet uit zulke mooie als dit bouwsel.
Helemaal leuk, deze
grtz, josephine

Naar mijn gevoel goed voldaan aan de opdracht, toch spreekt de foto als geheel me niet echt aan.
GJ

Mooie foto van dit groepje zwaluwen. De lijnen en vlakken zijn zeker zichtbaar, maar ik vind het geheel net iets te rommelig. Het had mooier geweest als er een zwaluw voor een deel van dit bouwsel was gaan zitten (bijvoorbeeld onderin met al die kleine schaduwvlakjes).

Leuk zo'n zoektocht, dat vind ik nou leuk van de maandopdracht, even een andere blik.Voldoende lijnen en vlakken voor de groep zwaluwen met zelfs twee scherp in de vlucht.Vooral de lijnen van de schaduwpartijen vind ik leuk.Heb het gevoel, dat de foto een tikkie scheef staat,

Groet, Ane

Veel lijnen en vlakken inderdaad, persoonlijk valt mij veel op dat het toch net niet strak genoeg is door de horizon welk niet recht lijkt te staan, dit zie je vooral aan de bovenzijde.

Mooie inzending in lijn met de maandopdracht met mooie regelmatig e lijnen vlakken en schaduwen. Vind sommige inzendingen misschien net iets mooier maar deze is wel conform de opdracht en daarom een nominatie waard.

De lijnen en vlakken zijn wel aanwezig maar het is geen 'sterke' foto. waarschijnlijk doordat je blik niet naar een punt trekt en eigenlijk geen intressant punt kan vinden. Een vogeltjes zou bijvoorbeeld sterker zijn geweest.

Groetjes Alex

Mooie invulling van de opdracht, al heb ik geen idee naar wat voor bouwsel ik kijk. Het lijkt een damwand van een steiger of zoiets.
Wel jammer dat de zwaluwen (bijna) allemaal met het rug naar ons toezitten.

Erik

:
 
Page 1 of 1