Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Volgens mij is er niets mis met een simpel portret van een 'gewone vogel' als het zo'n prachtige foto oplevert, Arie. De vogel staat er erg fraai op. Mooi laag standpunt, mooie kleuren van de vogel en de achtergrond en het Harig Mosdiertje voegt zeker iets toe.

Groet, Leo

Wat mooi Arie, eindelijk weer eens een foto van jou.

De vogel lijkt even in gedachten verzonken te zijn. Het koele strand geeft een mooi contrast aan de overwegend warme tinten van vogel en Harig Mosdiertje.

“Een simpel portret van een gewone vogel” maar…….. o zo mooi uitgevoerd. Standpunt, detailrijkdom, kleurstelling en last but not least de fijne scherpte. Een juweeltje Arie.

Henk

Prachtige opname, mooie rustige foto. Heerlijk om naar te kijken.
gr. Christina

Een streling voor het oog!

groet Wil

Ja deze is prachtig !
Grt.Guido

Ik zou zeggen: perfect.
GJ

Kleuren passen erg mooi bij de vogel en de herhaling van de plukjes mosdiertje werkt ook erg goed hier. Fijn beeld. Groet, Hans

Prachtige plaat, mooi in balans!

Groeten,

Ruben

Schitterende plaat! gr John

Het liefst van al zie ik juweeltjes van foto's zoals deze, of het dan al dan niet, een 'gewone' soort is speelt op dat moment geen enkele rol.

Fraaie foto! en wat is simpel? Zijn die prijswinnende foto's uit Verweggistan zo moeilijk of is het daar ook gewoon 'simpel'? Blijft een moeilijke kwestie in de vogelfotografie maar bovenstaand beeld laat zien dat ervaring iets heel anders is dan simpel of moeilijk.

Groet Kees

Vooral de zachte kleuren bekoren mij. Leuke toevoeging van die harige mosdieren. Soms worden Nederlandse namen bedacht die zowel treffend als grappig zijn.

groet,
Cor

Ja deze foto is echt helemaal af,vooral het licht is heel erg mooi op dat moment.

Gr:Pieter.

Het harig mosdiertje en de herhaling in de achtergrond maken het af. Heel mooi.

:
 
Page 1 of 1