Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Henk Baptist on Mon 18 Dec 2023, 18:03
Ook dit is een wever, maar nu een vrouwtje of jong. Het oog is licht oranje. Dit kan zowel Ploceus cucullatus (Village Weaver) als Ploceus intermedius (Southern Masked Weaver) zijn. Vrouwtjes of jonge mannen zijn in dit stadium zijn niet met zekerheid van elkaar te onderscheiden.
Grinco on Tue 19 Dec 2023, 16:40
Hoi Henk (ook hier ) Dank je wel voor de wegwijzer, hij lijkt meer op de 'Southern Masked Weaver" de village weaver heeft een donkere snavel onder en boven. Dank je wel voor de genomen moeite om mij op het juiste zoekpad te krijgen. Groet George