Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Leuke foto Mark, het hulpje van de boer.

Leuke combi zo! Ook de houding is een plusje in de foto. Alleen beetje jammer van die lichte vlek tussen de wielen. Die trekt veel aandacht. Je zou die misschien wat donkerder kunnen maken om de focus meer op de koereiger te leggen.

Groeten, Vincent

Ja, leuke foto. Ze zijn beslist niet bang voor de tractoren. In september, wanneer de rijst wordt geoogst in de Ebro-Delta, zie je de koe - en kleine zilverreigertjes hondsbrutaal tussen de wielen van de oogstmachines scharrelen. Je houdt je hart vast! Maar die associatie krijg ik dus bij het zien van je foto.
Te zien aan de mate van onscherpte van de trekker lijkt me trouwens dat het reigertje daar nog niet echt heel erg dicht bij zit. Maar dat doet niets af van de foto. Leuk en illustratief.
grtz, josephine
Zo'n lichte vlek stoort mij dan weer helemaal niet, en ik zou hem dan ook zeker niet donkerder gaan maken. Dit is de realiteit - zo wordt er op het land gewerkt en dat is nou eenmaal niet alleen maar romantische schoonheid maar vooral smerige modder en lelijke machines - en het gaat door, wat voor weer het ook is.
grtz, josephine

Mooi, goede gezien en vastgelegd. Contrast is groot zodat de kleine Reiger zeker wel de aandacht krijgt. Toch zijn er twee elementen die wat afleiden, en die zou ik corrigeren; het heldere puntje, simpel weg te clonen bijvoorbeeld. En de lichte door de zon beschenen vlek tussen de wielen, daar zou ik de hooglichten wat temperen.

Van harte met dit beeld. Zou ik graag zo willen maken.

Bedankt voor de commentaren en nuttige opmerkingen!

:
 
Page 1 of 1