Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Prachtig

Mooi ,vlak bij de bewoonde wereld.

Groet Peter.

Mooi Marie-José
Ik houd altijd van het contrast tussen mensen - en dierenwereld. En dat komt hier heel sterk over.
Uiteraard, wanneer het beest ergens boven een veld met half vergane paaltjes had gevlogen, dan kreeg je evengoed een heel fraai beeld. Want daar horen ze natuurlijk.
Gaaf hoor De tijd van velduilen in Zeeland is wel voorbij .....
grtz, josephine

Wat je zegt heb j hier wel heel mooi in beeld gebracht de mensen en de dierenwereld , goedvindt scherpte en ook mooi te pakken in de vlucht. Gaan ze daar niet broeden dan, hier in het Noorden Friesland zitten ze het hele jaar door.

Gr sam

Deze is weer eens heel anders in beeld gebracht. Leuke foto en mooi inderdaad de combinatie tussen beide werelden.

Groeten,

Ruben

Hele andere foto dan van de meeste anderen die er hier een uploaden. Apart beeld met deze achtergrond. Precies wat jij bedoelde te doen. De Velduil staat er goed op.

Groet,
Alwin K.

Verrassend anders voor een velduil, daar houd ik wel van.
Groet,
sieb

Aansprekende foto met deze achtergrond. Mijn verhaal over rolling shutter gaat dus niet op, want je fotografeerde met een spiegelreflex camera.

Hele fraaie plaat Marie ,zo zie je ze niet zo vaak .
Gr Alfred

:
 
Page 1 of 1