Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Jovanzo on Tue 13 Feb 2024, 20:13
Gave foto zeg Edwin,
DijkstraSJR on Tue 13 Feb 2024, 20:30
Wat een kleuren en scherpte, mooi in beeld gebracht zo Gr Sam
Truus Aletta Maan on Wed 14 Feb 2024, 8:19
De snavel is schitterend met die kleuren. Fraai in beeld gebracht. Truus
guido mwm on Wed 14 Feb 2024, 11:12
geweldige soort. hij eet een mispel denk ik.. grt. Guido
Gert-Jan Cromwijk  on Wed 14 Feb 2024, 14:15
Heel mooi. Door alle aandacht voor de snavel is de staart er wat bekaaid vanaf gekomen. GJ
Edwin Tuyn on Wed 14 Feb 2024, 14:50
Dank! en inderdaad een mispel. Ze vinden dat erg lekker maar de tijd is voorbij (alleen voorjaar). De Reuzentoekan is wel een omnivoor dus een kuiken uit een nest roven staat ook op het menu.
Alwin K. on Wed 14 Feb 2024, 15:49
Geweldig imposante vogels vind ik het. De mooie kleuren en die fantastisch grote en lange snavel mooi in beeld. Leuk met de mispel in de snavel. Groet, Alwin K.
Vincent Vuik  on Wed 14 Feb 2024, 19:27
Bizarre vogel! Komt mooi uit in deze foto. Er zit gewoon dieptewerking in die snavel.
sieb  on Wed 14 Feb 2024, 23:02
Wat een kleur, en wat een snavel. Het lijkt zo onhandig, zo'n enorme snavel (ik denk bijvoorbeeld aan het poetsen van de veren), maar dat komt doordat ik mij als Sieb voorstel hoe het zou zijn om een Reuzentoekan te zijn; het gaat er natuurlijk om hoe het voor een Reuzentoekan is om een Reuzentoekan te zijn, en dat zullen we nooit goed kunnen invoelen. Groet, sieb
corvanspijk on Thu 15 Feb 2024, 18:09
Wel een van de opvallendste vogels in vogelland. Met wat actie erbij spreekt mij meer aan. Dus hierbij van mij de waardering. groet, Cor