Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Marie-José Boon on Sun 18 Feb 2024, 14:48
Wat een mooi vogeltje en goed scherp vast gelegd.
Jovanzo on Sun 18 Feb 2024, 15:14
Gave foto Edwin,
DijkstraSJR on Sun 18 Feb 2024, 16:50
Hij springt van mijn scherm af, zo goed van scherpte en ook mooi belicht zo met het licht over hem heen, ook de rustige achtergrond maak de foto er mooier op Gr Sam
Alwin K. on Mon 19 Feb 2024, 16:42
Hij staat er heel mooi scherp op. Zijn leuke en mooie vogeltjes. De kleuren in de achtergrond zijn wel behoorlijk verzadigd maar ik ken de situatie ter plaatse natuurlijk niet. Groet, Alwin K.
Edwin Tuyn on Mon 19 Feb 2024, 20:03
Hi Alwin, ik heb volgens mij op de achtergrond geen verzadiging toegepast. Wat ik wel vaak doe is de achtergond donkerder maken zodat het onderwerp meer naar voren komt. Wellicht dat dat de indruk van meer verzadiging geeft.
Alwin K. on Mon 19 Feb 2024, 23:14
Oké Edwin. Bedankt voor de verduidelijking. Groet, Alwin K.