Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by

Home > Album >




:
:
 
:
:
:
:
:
:
:
 
 

Mooi die zaagbek die je zelfs uitdagend bekijkt...mooie opname...

Groeten
Freddy

Leuke foto, ik krijg wel het idee alsof ie langs je heen kijkt en of daar iets op de achtergrond gebeurt.

Mooie soort en fantastisch laag standpunt. Zou een podiumplek kunnen krijgen.

Hé daar zit iemand!
Mooi in beeld gebracht, dat moment.
En verder ook een fijne plaat.
Helemaal goed!
Groet,
Bert

Deze werkt goed voor mij, wat je beschrijft, komt ook bij mij over.
De ietwat omfloerste omgeving, voor en achtergrond, geeft een gevoel van in de dekking zitten, maar de manier van kijken, stand van kop en nek geeft het gevoel dat hij je toch in de gaten heeft.
Leuk. Mooi.
Sieb

Weer een foto die duidelijk aan de opdracht voldoet. Verder een goed gelukte foto van een soort, waarvan ik niet direct foto's had verwacht. Het probleem is dat er zo veel goede foto's zijn dat ik al heb besloten om meer nominaties te geven dan ik meestal doe en zelfs dat valt deze waarschijnlijk nog net buiten mijn top vijf.
Sorry dus voor het ontbreken van een nominatie van mij.
Groeten, Leo

Prachtig zo'n grote zaagbek,

Erg fraai laag standpunt met lekker glad water en een kijkende vogel die je gezien heeft wat mij betreft een nomi.

Groet Wouter

Prachtige foto, mooi laag standpunt.

Hij is mooi. Ook al lijkt ie wat langs de fotograaf heen te kijken. Maar een prachtige inzending en heel mooi dat roomwitte in bedwang. Standpunt geweldig.
gr John

Super mooie foto, het lage standpunt, de beperkte scherptediepte, de kleuren en hij kijkt je aan!

groet Wil

Ik heb wel het gevoel dat ik aangekeken wordt, maar het is wel minimaal. Wel een fijne foto.
Truus

Voor deze MO ga ik bij elke inzending bepalen of ik idd recht wordt aangekeken én of de foto mij aanspreekt. Dus het wordt dan ja/ja of ja/nee, nee/ja of nee/nee. Met zoveel inzendingen ga ik ze streng beoordelen. Ik moet écht het gevoel krijgen dat ik door de vogel wordt aangekeken want anders wijkt de foto af van de bedoeling van de bedenker.

De kop is iets naar rechts gedraaid maar het is vrijwel zeker dat deze man zaagbek de fotograaf heeft opgemerkt. De vraag die ik mezelf stel; voel ik me aangekeken als ik naar de foto kijk? Ik ben niet helemaal overtuigd vanwege de gedraaide kop. De foto is verder prima van belichting en scherpte. Het is opmerkelijk dat zowel het wit als het zwart zoveel detail bevat. De eerste ja met twijfel de tweede ja volmondig.

groet,
Cor

Zo, die zit je hier nieuwsgierig aan te kijken, De ogen zeggen wat jij aan het uitvoeren bent, mooie opname voor de MO

Mooi soort voor de lens. Een plaatje. Maar geen woweffect voor mij.

Ik houd wel van zaagbekken, zeker die grote, en dit is wel een heel mooie foto ervan. Duidelijk ook dat hij je in de gaten heeft, ondanks het lage standpunt. De foto zou nog ietsje gecropt kunnen worden lijkt me?
Heel mooi in elk geval en voldoet prima aan de opdracht
grtz, josephine

Mooi gedaan.
En hij kijkt naar je en heeft je in de gaten.

Groet Jan

Mooie foto van deze alerte 'boterbuik'. Goed voldaan aan de opdracht.
GJ

Mooie soort, die goed los komt van de voor- en achtergrond.Kijkt je aan en wit mooi onder controle.

Groet, Ane

Grappige opname zo met de nek naar achteren. Zo van 'oh daar ziet iemand', dat had ik nog niet gezien. Mooi moment, dat geeft het net wat extra's.

Mooi de groene kleuren op de kop, jammer dat hij niet echt richting de camera kijkt. Iets ruimer kader had wellicht mooi geweest indien mogelijk. Groet Edwin

Mooie foto van de grote zaagbek. Hij kijkt echt even zo van: "zie ik het nou goed?"

Uit je beschrijving blijkt absoluut dat de zaagbek zijn aandacht op jou richtte. Toch heb ik niet echt dat gevoel als ik naar de foto kijk. Blijkt maar weer dat blikken van veel vogelsoorten moeilijk te interpreteren zijn. De meeste vogels hebben ook niet zo'n duidelijke pupil of kijken met één oog tegelijk naar iets. Maar wel een erg mooie foto, zo met dat lage standpunt!

Groeten, Vincent

Mooie plaat van deze zaagbek, ook vanwege het lage standpunt, de houding van de vogel en de sfeerversterkende achtergrond. Vaak moeilijk vanwege de hoge contrasten in zijn verenkleed. Bij gedempd licht gaat dat iets makkelijker.
Of de vogels naar mij kijkt? Door de draaiing van het hoofd wordt in ieder geval die indruk wel gewekt en dit beeld blijft mij ook wel een beetje zo bij.
Mag wat mij betreft mee doen met de podiumplaatsen.

groet Ben

Prachtig beeld van deze mooie vogel, ik merk echter geen contact met de vogel, dus voor de opdracht vind ik het net te weinig.

Groeten,

Ruben

:
 
Page 1 of 2
Goto page 1, 2  Next