Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Kjell Janssens on Mon 12 Jun 2006, 13:15
Jaja weer een Rolandfoto.Erg Grappig . Groet Kjell
peter wijn on Mon 12 Jun 2006, 14:06
wat een enorm rommelige plaat. gaat tegen alle regels van beeldopbouw in. bijzonder wat er toch nog van over blijft aan beleving. vraag me af of ook niet-vogelliefhebbers hier wat in zien.
Rudi Debruyne on Mon 12 Jun 2006, 14:18
Maar ik zie vanalles, sluikreclame van een "cloon"bier, overtreding op de arbeids-veiligheids wet (ladder tegen hoogtewerker), een mietjes-foto-vestje, minstens 200 ingehouden paardekracht en remsporen a volontè. Daarnaast natuurlijk twee niet-betalende maar aandachtige toeschouwers. Meer dus, veel meer dan wat je ziet op de meeste vogelfoto's. Wat ik me vooral afvraag Peter, is wat vogelliefhebbers er in zien? Roland, je hebt een "verslaggevings-oog" als geen ander. Men respecteert je hiervoor allom en dat is meer dan verdiend - maar ik betwijfel of deze erdoor zou raken als iemand anders hem aanbiedt. - Maar gelukkig deed jij dat ! Groeten moat!
Hendrik van Kampen  on Mon 12 Jun 2006, 14:31
Heel leuk Roland, Rudi heeft alles eigelijk al gezegd. Leuke inbreng van een fotograaf met vogelhart.
Benster on Mon 12 Jun 2006, 15:50
Dit is een top plaat natuurlijk..... aangezien ik naast het vogelen groot fan ben van motoren en motor racen in het bijzonder. Groet, Ben.
Karel Mauer on Mon 12 Jun 2006, 15:52
Grappige plaat, Roland. Is inderdaad net of die vogels gratis eerste rang zitten (zijn het soms Hollandse ipv Turkse Tortels ?). Wat Rudi niet noemt, is dat jullie in Belgie wel avant-gardistische fotocamera's hebben. Volgens mij heeft geen enkel lid van BP zo'n camera (staat toch echt FOTO op de mans vest).
Ad Sprang on Mon 12 Jun 2006, 16:52
Blijkbaar worden die motorrijders wel eens door die vogels afgeleid; zo aan de bandenstrepen te zien crasht er daar wel eens een Prachtig Roland zoals alleen jij dat neerzet op BP. Groet, Ad
FRANCOIS roland on Mon 12 Jun 2006, 22:22
Bedankt allen voor de positieve reacties, de Turkse tortels die wellicht in de onmiddellijke omgeving aan het broeden zijn, waren blijkbaar niet vervaard van een paar (sic) decibels ...
ad on Mon 12 Jun 2006, 22:41
roland , er is nog iets wat mij opvalt . ik weet niet of je er meer foto's van hebt . maar de zit ( monozit ) in dit geval staat helemaal omhoog geklapt . vandaar dat je het nummer ook raar leest op de achterkant van de motor . gr ad ,