Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Art on Wed 29 Dec 2004, 14:58
Prachtige vogel, mooie compositie, maar helaas net niet scherp. als aanmoediging en voor de soort van mij toch een 7. (Ook omdat ik zelf deze soort maar 1 keer redelijk op de foto heb gekregen maar die het plaatsen niet waard is.)
Davevanstijn on Wed 29 Dec 2004, 15:32
thnx voor je compliment...mijn foto's scherp krijgen blijft inderdaad lastig. deze plaat maakte ik vanuit mijn boot en ik had maar een paar seconden om hem te maken.
Jos Welbedacht on Wed 29 Dec 2004, 16:08
Mooie soort, misschien dat je de sluiterstijd voortaan iets moet versnellen en dan het diafragma wat verlagen. Ik bedoel dus de foto lichter maken, bijvoorbeeld je hebt sluiterstijd 1/250 sec. en je diafragma 5.8, dan zou je er van kunnen maken: Sluiterstijd 1/500 sec. en F(=diafragma) 2.6. Ik denk dat dit heel wat uit maakt. Zeker handig als er een grote lens voor je camera staat, dan worden de foto's extra gevoelig.