Gender: Male Age: 63 Joined: 29 Dec 2017 Posts: 1 Location: Haaksbergen
Posted: Fri 29 Dec 2017, 15:42 Post subject: Even voorstellen.
Hallo forumleden.
Mijn naam is Bertie Weegerink en ik woon in Haaksbergen.
Eind jaren zestig hield ik mij al bezig met natuurfotografie en ik maakte daarbij gebruik van een kodak camera.
Midden jaren zeventig maakte de Kodak plaats voor een Zenith camera met een Russische 300mm tele.
Vrij snel daarna kwam er een Canon AV1 en een Soligor tele.
Door allerlei beslommeringen raakte de natuurfotografie voor langere tijd op de achtergrond. De interesse in de natuur en het actief zijn in de natuur ging al die jaren gewoon door. Tot ik 3 jaar geleden een Canon SX50 super zoom camera kocht en ontdekte dat je daarmee acceptabele natuurfoto's kan maken.
Het sluimerende virus is weer wakker gemaakt en het is tijd om mij aan te melden voor het forum waar ik incognito al heel wat info heb weggeplukt.
Vogels en zoogdieren moeten door mijn pogingen een plaatje te schieten zo weinig mogelijk verstoord worden. Dan maar geen foto.
Dat zal niet altijd lukken maar ik doe mijn uiterste best.
Rond om Haaksbergen hebben we een aantal prachtige natuurgebieden die door de instanties Staatsbosbeheer en Natuurmonumenten en soms particuliere eigenaren voorbeeldig beheerd worden en een overweldigende rijkdom aan soorten herbergen.
Ik hoop op dit forum veel kennis op te doen en zal waar mogelijk ook mijn steentje bijdragen. _________________ Canon EOS 70D / Sigma 150 - 600 C / Canon 60mm macro 2,8 / Canon 28 - 135 / Manfrotto 475 met 501 kop / Outdoor Club TR 154 met Sirui K-3 en nog kleingrut
Welkom hier voor de andere foto´s ben je welkom op NP. _________________ Canon 5dmark3+ Canonglaswerk.
Sony RX 10-4
Ik houd me voornamelijk met landschapsfotografie en macrofotografie bezig.
De laatste jaren ben ik ook vogelfotografie gaan waarderen.
You cannot post new topics in this forum You cannot reply to topics in this forum You cannot edit your posts in this forum You cannot delete your posts in this forum You cannot vote in polls in this forum