Posted: Wed 27 Sep 2006, 14:36 Post subject: Digitaal filmen
Hoi,
Mijn vader is op zoek naar een digitale filmcamera, zo in de prijsklasse van ongeveer 500 euro. Nu kwam me het idee bovendrijven om eens hier te vragen of er iemand is die naast fotografie, ook nog gespecialiseerd is in digitaal filmen.
Mijn vader wil hem gebruiken voor familie kiekjes, maar toch in het bijzonder voor de natuur (bronst!).
Als ik zo wat sites afstruin valt me op dat het aantal megapixel zo rond de 1 schommelt. Is dat goed genoeg voor dit doel?
Het is wel zo: Als er filmcamera's zijn die werkelijk stukken beter zijn dan die van 500 euri, en 800 kosten, heeft mijn vader dat er wel voor over.
Groet, Adri
Ps. dit topic is ook op NP gelanceerd _________________ Canon EOS 400D,
18-55mm f4.5-f5.6,
Canon 100mm f2.8 macro.
Sigma 50-500 F4-6.3
You cannot post new topics in this forum You cannot reply to topics in this forum You cannot edit your posts in this forum You cannot delete your posts in this forum You cannot vote in polls in this forum