Jacky en Martine wrote: |
Eens je de juiste maat hebt gevonden kan je er een "user preset" van maken en kan je altijd heel snel je volgende fotos aanpassen!
Veel plezier! Martine |
Jacky en Martine wrote: |
Je klikt op export, dan krijg je het venster met de instellingen, links heb je een kolom met lightroom presets en eronder zie je user presets, onderaan add, daar kan jij je persoonlijke instellingen met de naam instellen, ook de keuzemap waar ze in moeten komen.
Ik heb dat voor mailfoto's, foto's op onze site, op de voorpagina, birdpix, Iphone enz; zoveel je maar wil..... heel gemakkelijk! Martine |
Arjen Drost wrote: |
Ha mooi dat ze dat in LR3 hebben gestopt.
Op bp mag je trouwens tot 150kb en met een pixpas zelfs tot 200kb. Met de kwaliteit op 100 ga je met de meeste foto's over die grens heen. Ik gebruikte over het algemeen kwaliteit 80, dat leverde over het algemeen niet te grote foto's op. Arjen |