Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by
Birdpix.nl Forum Index -> Birdpix spelregels


Werkwijze moderators voor verzamelalbum en verbeteralbum

 
Plaats nieuw bericht   Dit onderwerp is gesloten. Het plaatsen of bewerken van berichten is niet mogelijk
Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp  

Auteur
Bericht
Marcel van der Tol
Admin
Admin



Leeftijd: 62
Geregistreerd op: 31-12-2003
Berichten: 4620
Woonplaats: Zoetermeer
Offline

View user's profile Send private message Verstuur mail Bekijk de homepage
BerichtGeplaatst: Vr 19 Okt 2018, 23:45    Onderwerp: Werkwijze moderators voor verzamelalbum en verbeteralbum
Soms duurt het een tijd voordat een foto eenmaal geplaatst wordt. Dit topic beschrijft hoe de moderators te werk gaan.

1) Een foto wordt niet eerder goedgekeurd tot tenminste twee moderators de foto als voldoende beoordeeld hebben.
2) Voor foto's in het verbeteralbum moeten tenminste drie moderators dat ondersteunen. De derde moderator neemt de uiteindelijke beslissing om de foto daar zichtbaar te maken
3) Als er getwijfeld wordt over foto's, of de meningen van de moderators zijn verdeeld, dan streven we er naar dat er een meerderheid van stemmen voor deze twijfelgevallen komt. Dat betekent dat het afhankelijk van de beschikbaarheid van moderators meer dan 24 uur kan duren voordat er een besluit genomen wordt. We streven er naar om binnen 48 uur een besluit te nemen.

Wat zijn de gevolgen voor de gebruikers?
Zelfs met een wereldplaat zal je moeten wachten totdat een tweede moderator de foto heeft goedgekeurd. Meestal lukt dat ruimschoots binnen 24 uur.
Heb je de pech dat jouw foto een twijfelgeval is, dan kan het dus ruim een dag later worden voordat een foto geplaatst wordt.
Wanneer de foto na zo’n lange tijd toch in het verbeteralbum belandt, kan je dit positief opvatten. Je hebt bijna de helft van de moderators kunnen overtuigen.
Naar boven
Reageer met quote
 
Berichten van afgelopen:   
   Birdpix.nl Forum Index -> Birdpix spelregels

 
Plaats nieuw bericht   Dit onderwerp is gesloten. Het plaatsen of bewerken van berichten is niet mogelijk
Pagina 1 van 1


Ga naar:  

Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
Je mag geen reacties plaatsen
Je mag je berichten niet bewerken
Je mag je berichten niet verwijderen
Ja mag niet stemmen in polls