Posted: Thu 31 May 2007, 15:07 Post subject: beschadigde sensor, ervaringen met.....
Iedereen maakt het wel mee, problemen met het filter voor de sensor. Soms vuil, soms laat de coating los. Schoonmaken helpt niet altijd en lijkt een werkje voor specialisten. Er is wel een handige oplossing namelijk het snel en goedkoop kunnen vervangen van het filter voor de sensor.
Echter zijn de camera's van Canon en Nikon zo ontworpen dat dit nogal een dure operatie is. Of is er iemand die meer kennis heeft over dit probleem en de goedkope oplossing kent? Mijn standpunt is dat er een ontwerpfout in de camera's zit en dat het vervangen van het filter niet moeilijker moet zijn als het vervangen van de film in een analoge camera. Wie heeft daar ook een mening over?
You cannot post new topics in this forum You cannot reply to topics in this forum You cannot edit your posts in this forum You cannot delete your posts in this forum You cannot vote in polls in this forum