Gender: Male Age: 71 Joined: 02 Jan 2006 Posts: 61 Location: Broek op Langedijk
Posted: Sun 23 Dec 2007, 20:16 Post subject: Sigma 50-500mm met extender?
Ik bezit een Sigma 50-500mm op een Nikon D200.
Heeft iemand ervaring met deze lens in combinatie met (Nikon-) extenders?
Bedankt al vast voor de reacties.
groet,
Rien. _________________ Canon 5DmkII en Canon glaswerk.
www.rienvanzuijlen.com www.rienvanzuijlen.wordpress.com
Zoals je wellicht al weet zit je Bigma op 500 mm al op 6.3.
Tel daar eens 2 stops bij op (vanwege de extender) en ziedaar hoeveel licht er nog binnenvalt.
Als jij een Jumbo wil pakken zal dat met mooi weer zeker lukken, maar een vogeltje met half bewolkt weer dat ook maar een fraktie beweegt??????? Nee dus.............niet doen wordt een drama.
Groet.
Ps. je vroeg welliswaar naar ervaring maar die heb ik er niet mee, wel met de 50-500 op mijn D200. Gebruik de combi met mooi weer de converter heb ik niet maar weet zeker dat dit tot uitsluitend teleurstelling zal lijden.
Gender: Male Age: 71 Joined: 02 Jan 2006 Posts: 61 Location: Broek op Langedijk
Posted: Sat 05 Jan 2008, 19:43 Post subject:
Ik heb de goede raad opgevolgd.
Heb vervolgens al m'n Nikon omgeruild voor Canon en fotografeer nu met een 40D met daarop een Sigma 120-300 F2,8 met 1.4 extender.
Laat de lente nu maar komen ........! _________________ Canon 5DmkII en Canon glaswerk.
www.rienvanzuijlen.com www.rienvanzuijlen.wordpress.com
You cannot post new topics in this forum You cannot reply to topics in this forum You cannot edit your posts in this forum You cannot delete your posts in this forum You cannot vote in polls in this forum