Posted: Mon 13 Oct 2008, 13:05 Post subject: Welke software gebruiken jullie?
Dag allemaal,
Ik ben niet helemaal tevreden met de software die ik heb. Bij de camera die ik kocht (40d) zat digital photo professional? en nog wat programma's. Verder gebruik ik fotoshop. Ik ben niet helemaal bekend met de programma's die er zijn maar op mijn stage hebben ze (op een apple) het programma apeture. Dit vind ik heel erg goed werken, omdat je de foto's hiermee goed kunt bekijken en bewerken en het programma samenwerkt met fotoshop en altijd het origineel naast de bewerkte foto bewaard. Maar thuis heb ik helaas geen apple en volgens mij werkt het programma niet op een 'gewone' pc? Daarom mijn vraag, welke programma's vinden jullie het beste werken?
Ik heb het forum bekeken en nog gezocht of deze vraag al eerder gesteld is maar ik kon niets terug vinden.
Gender: Male Age: 48 Joined: 06 Dec 2004 Posts: 2329 Location: Groningen
Posted: Mon 13 Oct 2008, 16:10 Post subject:
Ik gebruik zelf tegenwoordig eigenlijk alleen nog maar Adobe Lightroom 2.0. Daar zit eigenlijk alles in wat je nodig hebt als fotograaf en is redelijk vergelijkbaar met Aperture (wat inderdaad alleen op een mac werkt). Verder heb ik nog photoshop voor de bewerkingen die ik niet in LR kan doen (maar dat zijn er maar zeer weinig).
You cannot post new topics in this forum You cannot reply to topics in this forum You cannot edit your posts in this forum You cannot delete your posts in this forum You cannot vote in polls in this forum