Gender: Male Age: 71 Joined: 20 Feb 2010 Posts: 47 Location: Barendrecht
Posted: Tue 06 Sep 2011, 7:51 Post subject:
Hallo Wim, zelf ben ik twee maal in Biograd geweest,
een km of twintig onder Zadar.
Daar heb je een vogelreservaat, waar het in het voorjaar goed verblijven is.
Een kennis van mij, ook vogelaar vond het er in augutus niets.
Het schijnt er in het najaar met de trek ook goed te zijn.
Er zitten in die omgeving veel Bijeneters" die nestelen daar"
Blauwe rotslijsters, Klauwieren, Hoppen en wielewalen
Althans in de maand juni.
Hier nog een link, die het bij mij nu niet doet:
http://www.ptice.net/ deze kan je goed vertalen met Google.
Verder ben ik ook aan de Hongaarse grens geweest, in de buurt van Vukovar.
Daar heb je ook nog wat plassen, waar ik o.a. veel Zwarte Ooievaars en wat Scarrelaars heb gezien.
Prettige vakantie.
Arie _________________ Canon spulletjes
Swarovski ATS 80 HD + 25 - 50 x oculair
Ik ben in April 2010 naar Montenegro en 1 dag naar dubrovnik geweest, in dubrovnik veel alpengierzwaluw, vale gierzwaluw en blauwe rotslijster.
Gr Roger _________________ Canon 60D, 17-40 f4L, 70-200 f4L
Hee mensen, ik ben afgelopen zomer toevallig ook naar Kroatie geweest! Ook in de buurt van Zadar! Was daar met mn twee kids en mijn vrouw via deze aanbieder in een appartementje.
Ik was blij dat ze deze plek hadden uitgekozen, want het was het inderdaad waard om een hoop kiekjes te maken op deze plek! Ik heb afgelopen zomer een nieuwe camera gekocht, een canon EOS 600D. Dit heeft echt super veel leuke foto's opgeleverd. Ik zal ze binnenkort even uploaden via birdpix, of via hyves!
You cannot post new topics in this forum You cannot reply to topics in this forum You cannot edit your posts in this forum You cannot delete your posts in this forum You cannot vote in polls in this forum