Ja dat is ie wel waard. Veel robuuster en sneller. Het blijft wel een hoop geld overigens.
De 5DmkII heeft bijna twee keer zoveel pixels als de 5D en toch presteerd hij beter in ruis dan de eerste die al erg goed was.
De techniek staat voor niets, het gaat om de kwaliteit van de pixels. Het wil niet zeggen dat meer pixels meer ruis geven.
Gender: Male Age: 48 Joined: 06 Dec 2004 Posts: 2329 Location: Groningen
Posted: Mon 12 Mar 2012, 18:14 Post subject: Re: Canon 1dx de 3000 euro meer waard tov de 5d mkIII
Menno Schaefer wrote:
Ik vind het alleenvreemd dat ze nu bij de 5d mkIII toch omhoog zijn gegaan met de pixels. Dit levert toch in mijn ogen meer ruis op.
Ik denk niet dat die ene mp die de 5DIII meer heeft echt heel veel ruis extra zal opleveren. Zeker aangezien de techniek erachter intussen ook een stuk vooruit gegaan is.
Gender: Male Age: 29 Joined: 22 Oct 2008 Posts: 606 Location: Lunteren
Posted: Mon 12 Mar 2012, 18:37 Post subject:
He menno,
Op de canon site kan je resultaten bekijken en zie je hoe beide sensoren geweldig presteren. Echt een stuk beter. Het verschil tussen die twee vind ik niet groot als ik eerlijk ben. Voor mij heel ver weg maar zou ik die 3000euro in mijn zak steken.
You cannot post new topics in this forum You cannot reply to topics in this forum You cannot edit your posts in this forum You cannot delete your posts in this forum You cannot vote in polls in this forum