Leuk om op deze manier wat meer over je te lezen en van je prachtige foto´s te kunnen genieten! (dat staat allemaal niet in dat dikke familieboek he )
Trots op onze achterneef hoor!!
Leuk om op deze manier wat meer over je te lezen en van je prachtige foto´s te kunnen genieten! (dat staat allemaal niet in dat dikke familieboek he )
Trots op onze achterneef hoor!!
Gender: Male Age: 57 Joined: 04 Jun 2008 Posts: 94 Location: Leerdam
Posted: Sun 07 Apr 2013, 20:44 Post subject:
Mooi verhaal, eerlijk, open en eigen.
Je bent een voorbeeld voor velen lijkt me: gewoon uiteindelijk toch gaan doen wat je hart je ingeeft.
Het belangrijkste is dat je er zelf veel plezier aan beleeft ongeacht successen of juist kritische opmerkingen van omstanders.
Mooie foto's met een verhaal maak je vaak. Maar ook de foto's van de slang en eekhoorn zijn geweldig!
Leuk je een keer ontmoet te hebben en ook om nu het verhaal achter Marco te lezen.
We zien elkaar vast nog wel een keer.
Hartelijke groet,
Johan Scholtens _________________ Canon spullekes.
Mooi om te lezen, dit verhaal.
Je hebt via je prachtige foto's nu in elk geval definitief afgerekend met je kwelgeesten van vroeger!
Dat opportunistische in je aanpak spreekt me wel aan. Gewoon iets doen en dan maar zien wat er gebeurt. En wat ik hier ook weer terug hoor: uren maken. Gewoon doorgaan.
Kan geen kwaad om dat mezelf nog een keer voor te houden!
Ironisch is dat nu je het nogal voor je kiezen krijgt vanwege het geven van je mening....
Maar leuk verhaal en prettig om te lezen wat je motivatie is.
Grappig toeval is die Sneeuwuilen, sprak een week of wat geleden iemand die daarvoor naar Canada is gereist vlakbij Vancouver. Veel goedkoper dan Alaska dus misschien kan je die droom al snel verwezenlijken.
Gender: Male Age: 55 Joined: 13 Aug 2004 Posts: 406 Location: Enschede
Posted: Wed 11 Sep 2013, 14:48 Post subject:
Prachtig verhaal, over je drive, en je passie.
heb het met plezier gelezen.
Wat ik me gelijk afvroeg: Hoeveel van je oude schoolgenoten die je toen pestten, zouden er nu met een camera rond lopen.
Dat uren maken en gewoon je eigen gang gaan op een manier die bij jezelf past en niet 13 in een dozijn willen zijn die spreekt me erg aan.
Ga zo door, dan kunnen we verder genieten van je prachtige diversiteit aan foto's !
MvG
Art _________________ http://www.pbase.com/natureart
==========================
Canon bodies & glas | Manfrotto Monopod(s) | Benro tripod
Gender: Male Age: 51 Joined: 28 Feb 2010 Posts: 258 Location: den haag
Posted: Thu 12 Sep 2013, 16:49 Post subject:
Dank je Art en Digihop,
@ Digihop, In mijn karpervistijd heb ik geplijt voor een bekeuring voor karpervisser die geen onthaakmat hadden, dit viel eerst ook niet in goede aarde. Maar nu is het een begrip geworden, hopelijk gaat het ook zo met de embargo's e.d. Zodat de beheerders zwaardere maatregelen/ verantwoordelijkheid gaan nemen,qua bescherming van zeldzame soorten. Bij de zeearend gebeurt dit namelijk al en word het gezien als economisch delict, dus alles in beslag nemen. Hopelijk zal mijn inzet, kritiek hier ook later van pas komen, zodat de fotograaf hier niet gelijk als verstoorder komt ten aanzien. Niet alle foto,s zijn wat het lijkt
@ Art,
Helaas, denk ik dat mijn eerste middelbare school eerder een spuit handteerd dan een camera, gezien het iq niveau niet ver boven Barbie komt. Was echt een ghetto school toen, en als je nog meer weet van biologie als je leraar, moet je weg wezen.
Gender: Male Age: 55 Joined: 13 Aug 2004 Posts: 406 Location: Enschede
Posted: Fri 13 Sep 2013, 8:21 Post subject:
Goede keuze geweest Marco !
Ga zo door . _________________ http://www.pbase.com/natureart
==========================
Canon bodies & glas | Manfrotto Monopod(s) | Benro tripod
You cannot post new topics in this forum You cannot reply to topics in this forum You cannot edit your posts in this forum You cannot delete your posts in this forum You cannot vote in polls in this forum