Van harte heren. Ik hoop dat de dames de volgende keer hoge ogen gaan gooien! _________________ Sony RX 10-4
Ik houd me voornamelijk met landschapsfotografie en macrofotografie bezig.
De laatste jaren ben ik ook vogelfotografie gaan waarderen.
Geplaatst: Di 05 Jan 2021, 19:35 Onderwerp: Groen,
Zo de kruitdampen zijn weer opgetrokken, waarbij de strijd weer in alle hevigheid was losgebarsten, en waarom die strijd was is mij nog steeds een raadsel. Truus en Erna waren gefrustreerd om sommige comments op een paar inzendingen (?) Maar gelukkig waren daar Nel en Josephine om het "brandje" te blussen.
De MO was simpel en die pasten geheel in de FEESTmaand. Een ornament (vogel) op een naaldboom. Dan vind ik het niet zo vreemd, dat sommige in die donkere dagen voor kerst ook graag "groen" in wil zien. Als ik (zij de gek) dan een dor takje zie, verlang ik naar het groen van een Joelboom. (daarom verheerlijken wij die groene boom in de winterwende/joeltijd)
Maar zoals Josephine al aangaf, bij de MO zijn wij de jury, en mogen dus een foto beoordelen naar onze persoonlijke smaak en de optische streling voor ons oog.
Zelf doe ik iedere maand mee, en de comments die ik soms krijg, zijn ook niet altijd even mals, maar sommige weer uiterst positief. Dus dames, gewoon iedere maand lekker meedoen met de MO, daar is het veel te leuk voor en je krijgt er gratis en voor nix wat eelt op je ziel bij.
Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen Je mag geen reacties plaatsen Je mag je berichten niet bewerken Je mag je berichten niet verwijderen Ja mag niet stemmen in polls