Het magazine voor Natuurfotografen

Sponsored by
Birdpix.nl Forum Index -> Apparatuur


Nikon telescopen

 
Post new topic   Reply to topic
View previous topic :: View next topic  

Author
Message
PeterH



Age: 47
Joined: 10 Aug 2003
Posts: 264
Location: Zeist
Offline

View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
PostPosted: Fri 25 Jun 2004, 12:44    Post subject:
Ik kan je niet helpen met de kwaliteit van deze scoop, maar over het algemeen kun je nooit erg miskopen aan een merk zoals Nikon. Msch is er zelfs een mogelijkheid om ermee te digiscopen met een coolpix. Dat soort dingen weet ik ook niet. Sorry.

Ik denk dat het belangrijkste is, dat jij er tevreden mee zult zijn. Als ik twijffel of iets is wat ik zoek, dan koop ik het gewoon niet. Als iets het net niet is, zie ik mij binnen de korste keren het item toch weer wegdoen en het item te kopen dat het wel is voor mij. Msch moet je eens naar de vogelbescherming in Zeist om te kijken naar verschillende kijkers naast elkaar. Ik weet niet of ze Nikon hebben, maar het punt wat ik wil maken is, dat je voor jezelf moet kijken wat je van een scoop verwacht, wat je wilt en wat bijzaken zijn. De zoom is niet nodig, dat ben ik met je eens, maar het is wel handig. Voor mij persoonlijk zou de optische kwaliteit prioriteit nummer 1 zijn. Dat moet je zelf bekijken, want vragen helpt niet, omdat iedereen zijn eigen voorkeur heeft.

Als je dan aan het vergelijken bent, en je komt tot de conclusie dat je iets wilt hebben, dat je budget te boven gaat, dan zijn er slechts 2 mogelijkheden. A, je spaart verder en koopt het item een half jaar of jaar later (dat is niets als je denkt dat zo'n scoop toch zo'n 10 jaar mee moet kunnen), of B je zoekt je zot naar een 2de hands. Er zijn altijd mensen die overstappen naar nieuwere versies, ander merk etc etc. Hier moet je wel naar zoeken, want scoops zijn niet zo gemakkelijk te vinden dan lensen voor fotocamera's (waar ik dan wel verstand van heb).

Rest mij om je succes te wensen!

Peter
_________________
info@peterdenhartog.com
Compleet vernieuwde website: www.peterdenhartog.com
Back to top
Reply with quote
 
Panthera



Age: 65
Joined: 05 Jun 2004
Posts: 349
Location: Maarssen
Offline

View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
PostPosted: Sun 27 Jun 2004, 20:20    Post subject:
Misschien zou je eens hier moeten kijken.
Goed advies en een gigantische collectie.

http://www.houseofoutdoor.nl/verrekijkers.htm
_________________
www.panthera-multimedia.nl
Back to top
Reply with quote
 
Display posts from previous:   
   Birdpix.nl Forum Index -> Apparatuur

 
Post new topic   Reply to topic
Page 1 of 1


Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum