sensa wrote: |
wat ik niet onder de knie kreeg was de scherpte heel veel foto's wat ik maakte waren simpelweg niet scherp, al veel geprobeerd met sluitertijd en noem het maar op maar het bleef hopeloos tot op een gegeven moment was ik er flauw van.
Maar als ik links en rechts van alles om me heen lees ligt het wel aan mij en niet aan het materiaal (wat ik wel dacht). |
Quote: |
Ehh Jeff, wat heb je gedronken? |
Quote: |
Stop nu eens met je helemaal blind te staren op lenzen en ga lekker fotograferen. Daar leer je van, en niet van de ene lens op je body te zetten, 2 foto`s te maken, andere lens op je body, weer 2 foto`s etc.
Fotograferen is meters maken (hé, heb ik eerder gezegd :Very Happy: ) |
jvh11 wrote: |
Hmmm, oké. Jullie hebben hier natuurlijk helemaal gelijk.
Iets te enthouisiast geweest. Ik denk inderdaad dat ik maar is moet oppassen met de conclusies die ik trek. Niet alleen bij dit topic denk ik. Ik zie nu ook trouwens dat ik een beetje appels met peren heb vergeleken. Nou ja, we zijn natuurlijk nooit te oud om te leren. Vooral niet als je 14 bent. |
pa3dgg wrote: |
Jeff, zo reageren als je 14 bent, dat is klasse! |